środa, 19 października 2016

Zapowiedź (nowa)Jeden pocałunek naznacza...

... a jedno naznaczenie otwiera drzwi do nowego świata.

Gdy sześcioletnia Penelopa budzi się po nagłym omdleniu, wszystko dookoła zmienia się nieodwracalnie. Świat bogów, który jest poza zasięgiem wzroku śmiertelników, staje się dla dziewczynki codziennością.

Po latach Penelopa stara się zaakceptować dar widzenia i żyć zwyczajnie, mimo jego istnienia. Jednak istoty wyjęte z mitologii sprawiają jej same problemy. A najpoważniejszy z nich objawia się pewnego poranka, kiedy świat bogów znika, a w Penelopie rodzą się wątpliwości, czy aby na pewno to wydarzenie było dla niej spełnieniem marzeń.

Sztylet, zdolny zabić bogów, zostaje skradziony, Ares morduje Zapomnianą Boginię, a Granica Olimpu staje się niestabilna. Jedynie Penelopa ze swym naznaczeniem jest zdolna naprawić zniszczoną równowagę. Jednak sama dziewczyna nie wie, że na końcu tej wędrówki czeka na nią śmierć.


7 komentarzy:

 1. Ta zapowiedź podoba mi się dużo bardziej. Ja będę czytać od początku, więc weny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Będąc szczera, powiem, że ja również bardziej jestem zadowolona z tej wersji. Ogólnie mam nadzieję, że remake okaże się lepszy. Jestem świadoma, że jeszcze wiele, wiele będzie mi brakowało, ale powoli będę się uczyć :)
   Dzięki wielkie. Zrobię wszystko, by cię nie zawieść!

   Usuń
 2. Wow. Zapowiada się genialnie... A zwiastun świetny. Tak w ogóle, to genialny szablon!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaczarowane szablony odwaliły kawał dobrej roboty ! Choć szablon był wolny, ale to nawet lepiej, bo można sobie go było wybrać!
   Dzięki wielkie. Mam nadzieje, że na zapowiedzi się nie skończy i całość wyjdzie lepiej!

   Usuń
 3. Skoro Ty jesteś zadowolona, to my pewnie też będziemy. Czekam z niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio też byłam zadowolona, a dostałam taką a nie inną recenzję, więc moje zadowolenie to nie jest jeszcze gwarant sukcesu, ale mam nadzieję, że masz rację ;)

   Usuń
 4. Dopiero teraz natrafiłam na zwiastun... Naprawdę świetna robota. :)

  OdpowiedzUsuń